Menu

Revitalash - sprzedaz kosmetykow

Revitalash - sprzedaż kosmetyków

RevitaLash®  Odżywka stymulująca wzrost rzęs

Eyelash Conditioner Advanced 3,5ml

 

Kuracja 6-10 miesięczna (cena 300zl)

 

 

 

ŚWIATOWY LIDER STYMULACJI WZROSTU RZĘS I BRWI

RevitaLash® Advanced to najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi. Nowa formuła ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek!

 

Historia

Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent…
Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche.
Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.

 

Wkrótce przyjaciele i rodzina chcieli poznać sekret pięknych rzęs Gayle, która już wiedziała, że idealną nazwą dla cudownej odżywki do rzęs, która nadała jej rzęsom pełną witalności będzie REVITALASH. Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia.

 

Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy. Gayle i Michał Brinkenhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane.
 
”Często czujemy się bezradni, gdy ktoś, kogo kochamy cierpi. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc mojej żonie w powrocie do zdrowia. Patrzyłem jak cieszy się ze swoich pięknie wyglądających rzęs i nabiera sił do walki z chorobą”

 

 

Dr Michał Brinkenhoff

 


RevitaLash Advanced sprawia, że naturalne rzęsy stają Naprawdę DŁUŻSZE, GRUBSZE I PIĘKNIEJSZE Widoczny pierwszy efekt już po 3-4 tygodniach zastosowania.

 

 

NAGRODY DLA REVITALASH®

Marka RevitaLash® została uhonorowana licznymi międzynarodowymi nagrodami.

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

 

1. Jak stosuje się odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi RevitaLash®ADVANCED?

 

 

RevitaLash®ADVANCED stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą (umytą wodą z delikatnym mydłem) i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Czekamy aż preparat   wchłonie   się,   oczywiście  nie   pocieramy  oczu  i  możemy  iść  spać. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemywamy wodą. Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.

 

2. Kiedy widać pierwszy efekt zastosowania RevitaLash®ADVANCED i jak długo prowadzić kurację?

Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania. Ponad 97% badanych zauważyło znaczną poprawę wyglądu rzęs. Ponad 94% stwierdziło, że ich rzęsy stały się bardziej witalne i pełne młodości. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem należy kontynuować kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu. Efekty i bezpieczeństwo działania zostały udowodnione przez pięć niezależnych instytutów badawczych.

 

3. Jak najlepiej stosować RevitaLash®ADVANCED aby mieć stale świetny efekt?

Po kilkumiesięcznej codziennej kuracji zaleca się stosowanie odżywki dwa lub cztery razy w tygodniu dla podtrzymywania efektu. Rzęsy rosną i średnio wymieniają się, co trzy miesiące, dodatkowo są w różnym cyklu wzrostu: katagen, anagen, telogen. W związku z tym należy podtrzymywać efekt kuracji. Aby utrzymać efekt (stosowanie 2-4 razy w tygodniu) potrzeba średnio jednego opakowania 3,5ml na rok, co w przeliczeniu na miesięczny koszt wynosi około 25zł. 

Dla przypomnienia całe opakowanie 3,5 ml wystarcza na około 6-10 miesięcy codziennej kuracji (średni koszt 35zł na miesiąc).

 

4. Dlaczego RevitaLash®ADVANCED jest dostępny wyłącznie w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej?

Produkty RevitaLash w gabinecie medycyny estetycznej, kosmetycznym to długoterminowe zadowolenie i spektakularny efekt naturalnych rzęs oraz ekscytująca przygoda, w której lekarz, kosmetyczka razem z klientem obserwuje efekty kuracji RevitaLash. Dzięki gwarantowanej satysfakcji działania RevitaLash, między gabinetem a jego klientami buduje się pozytywny wizerunek dający obustronną i długoterminową satysfakcję. Dostępność  RevitaLash w gabinetach daje możliwość interakcji i weryfikacji oczekiwanych rezultatów. Liczy się 100% zadowolenia z kuracji. Na rynku pojawiło się dużo podróbek , nie daj się nabrać

 

5. Czy stosując kurację RevitaLash ®ADVANCED mogę robić hennę rzęs?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań. Po zastosowaniu RevitaLash rzęsy są mocniejsze, grubsze, henną możemy podkreślić efekt zastosowania RevitaLash.

 

6. Czy podczas kuracji odżywką RevitaLash® ADVANCED mogę wykonywać codzienny makijaż?

Tak, ponieważ cała kuracja i jej działanie odbywa się w nocy. Do wykonania makijażu polecamy RevitaLash® Volumizing Mascara oraz odżywczą bazę pod tusz RevitaLash® Prefect Primer, które są uzupełnieniem kuracji na dzień.

 

7. Jak długi jest termin przydatności RevitaLash®ADVANCED?

Termin przydatności po otwarciu produktu to 12 miesięcy.

 

8. Czy w czasie chemioterapii mogę rozpocząć kurację odżywką RevitaLash®ADVANCED?

Zalecamy stosowanie produktu po zakończonej chemioterapii, ponieważ badania kliniczne produktu nie obejmują osób w trakcie chemioterapii. Osoby będące w trakcie chemioterapii powinny konsultować zastosowanie nowych produktów z lekarzem prowadzącym.

 

9. Noszę szkła kontaktowe czy mogę stosować RevitaLash®ADVANCED?

Stosowane zgodnie z instrukcją serum RevitaLash nie dostaje się do oczu i jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

 

10. Mam przedłużane rzęsy czy mogę stosować odżywkę RevitaLash®ADVANCED?

Tak, w czasie noszenia przedłużanych rzęs można stosować odżywkę RevitaLash, ponieważ odżywka nie rozpuszcza kleju.

 

11. Jaki jest skład odżywki RevitaLash® ADVANCED?

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów. Składniki RevitaLash®ADVANCED to: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng  Root  Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis  Flower  Extract,  Triticum  Vulgare (Wheat)  Protein, Phenoxyethanol,   Chlorphenesin,   Glycerin,   Cellulose  Gum,  Butylene  Glycol,  Pentylene  Glycol,  Phosphoric  Acid, Disodium Phosphate. Działanie RevitaLash ®ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów bada-wczych. RevitaLash jest przetestowany dermatologicznie, alergologicznie i okulistycznie. Produkty marki Revitalash nie są testowane na zwierzętach.  W Polsce RevitaLash został również przetestowany z sukcesem przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej, reprezentowane przez autorytety medyczne oraz przez osoby po chemioterapii. Marka Revita-Lash jest rekomendowana przez certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz Federację Stowarzyszeń „Amazonki”.

 

12. Mam makijaż permanentny czy mogę stosować odżywkę RevitaLash?

RevitaLash®ADVANCED można stosować na makijaż permanentny. Jednak zaraz po wykonaniu makijażu permanentnego zaleca się odczekanie dwóch tygodni przed przystąpieniem do kuracji odżywką Revitalash, po zupełnym zagojeniu skóry.

 

13. Czy w czasie ciąży i karmienia można stosować odżywkę RevitaLash® ADVANCED?

Producent nie prowadził badań na kobietach w ciąży i matkach karmiących. W związku z powyższym polecamy zastosowanie produktu już po tym okresie lub konsultację z lekarzem prowadzącym.

 

14. Czym wyróżnia odżywkę RevitaLash®ADVANCED od innych odżywek ?

Marka RevitaLash wprowadziła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi na świecie, a działanie RevitaLash®ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Wyjątkowy skład RevitaLash® Advanced to aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa uzupełnione wyciągami roślinnymi i nanopeptydami.

 

 Hair Advanced by RevitaLash®

odżywka do włosów

Opracowanie przez lekarza okulistę Michela Brinkenhoffa odżywki stymulującej wzrost rzęs i brwi RevitaLash zainspirowały dalsze poszukiwania zespołu naukowców produktu, który wzmacniałby włosy skóry głowy.

 

Hair Advanced by RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak stosować hair advanced by revitalash®?

Po umyciu głowy szamponem wytrzeć włosy i wmasować odżywkę w skórę głowy, w miejscach gdzie włosy są rzadkie i kruche. Nie spłukiwać. Suszyć i układać jak zwykle.

 

2. Czy mogę nałożyć hair advanced, a nastepnie po godzinie umyć głowę?

Nie. Najlepszy rezultat osiąga się, jeśli preparat pozostaje na skórze głowy co najmniej 12 godzin.

 

3. Czy mogę stosować hair advanced by revitalash® częściej niż raz na dobę? Czy będzie wtedy działał lepiej?

Nie. Hair by RevitaLash nie będzie działał szybciej i lepiej przy częstszym niż raz na dobę stosowaniu. Nie należy przesadzać również ze zwiększaniem ilości preparatu. Kluczem do sukcesu jest regularny, codzienny masaż skóry głowy w newralgicznych miejscach.

 

4. Czy po zastosowaniu hair advanced mogę używać lakieru do włosów, pianki, żelu itd.?

Tak. Lakier do włosów i inne produkty do stylizacji mogą być użyte w czasie kuracji odżywką Hair by RevitaLash. Aby osiągnąć dobre rezultaty należy wmasować odżywkę przed kilka minut przed zastosowaniem kolejnych produktów do stylizacji. Najlepsze wyniki osiąga się, gdy nie używamy (lub w bardzo małych ilościach_ produktów do stylizacji włosów.

 

5. Czy mogę używać suszarki, prostownicy, lokówki w czasie kuracji hair advanced by revitalash®?

Tak.

 

6. Czy w czasie kuracji odżywką mogę farbować włosy i robić trwałą?

Tak. Polecamy przed farbowaniem czy trwałą ondulacją nie używać przez 12 godzin Hair by RevitaLash ,a po farbowaniu 24h. Zanim rozpoczniesz ponowną kurację upewnij się, że skóra głowy nie jest podrażniona.

Opakowanie 46ml wystarcza na około 3 miesiące codziennego stosowania. Cena 450 zł

 

do góry

Kontakt

Studio kosmetyczne Allure

Aneta Jurewicz

 

ul. Gałczyńskiego 18/27

Gdańsk-Brzeźno

 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9-19

Sobota 9-14 (tylko na zapisy)

 

Istniej możliwość indywidualnego ustalenia terminu po za godzinami pracy salonu.

 

Gdańsk 

 

   

 58 555 11 04

 509 668 110

 

Serdecznie zapraszamy

Studio Allure to miejsce stworzone z sercem  i pasją, dlatego z zaangażowaniem  podchodzimy do każdego klienta, a satysfakcja i zadowolenie naszych Gości jest dla nas priorytetem. Salon otulony zmysłową muzyką, przesiąknięty wonią olejków pomoże Ci  przejść nie tylko metamorfozę , ale z nami odzyskasz  poczucie szczęścia, relaksu i  piękna… . Do pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, a markowe kosmetyki pozwalają, aby każdy poczuł luksus i elegancję.

Aneta Jurewicz