Menu

Kontakt
O nas

Witam serdecznie

 

Nazywam się Aneta Jurewicz. Studio kosmetyczne Allure powstało w 2008 roku i jest uwieńczeniem mojej pasji do piękna...

Już od początku swojej działalności kładę zdecydowany nacisk na jakość i profesjonalizm świadczonych usług, dlatego wraz z moim zespołem pracujemy tylko na sprawdzonych przez nas kosmetykach. Serdecznie zapraszamy ,a w kameralnym klimacie zadbamy o Państwa urodę i niepowtarzalny relaks… Salon otulony zmysłową muzyką, przesiąknięty wonią olejków pomoże przejść nie tylko metamorfozę , ale da również poczucie szczęścia, relaksu i  piękna. Do pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, a markowe kosmetyki pozwalają, aby każdy poczuł luksus i elegancję. W naszej pracy stawiamy nie tylko duży nacisk na profesjonalizm, ale na komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Aneta Jurewicz - o mnie...

       Z wykształcenia jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Na początku mojej kariery byłam wykładowcą w szkole kosmetycznej „Żak” w Centrum Biznesu i Nauki w Gdańsku. Ponadto pełniłam funkcję egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie technik usług kosmetycznych. Jestem absolwentką rocznej Szkoły Wizażu i Stylizacji- Beauty Art. Swoją przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęłam w 2008 roku od szkolenia w „Make-up Tiger” w szkole Black Tiger w Gdyni . Następnie uzyskałam certyfikat stylisty makijażu permanentnego „Bioevolution Bek i Bek” w Warszawie. Kolejno brałam udział w szkoleniu „Zasady dobierania barwy do typu urody, optymalne nasycenie i pigmenty SOS” Swiss Color Bielsko-Biała, rok później uczestniczyłam w Sympozjum Mikropigmentacji Estetycznej i Medycznej LTL-Elite Art i Spa, oraz seminarium Long-Time-Liner z współwłaścicielką Corinną Kuffner nt. doskonalenia Makijażu Permanentnego marki LTL Conture Make-up. W 2014 wzięłam udział w Międzynarodowym Kongresie „Pigmentacja łuku brwiowego” Beauty & SPA w Warszawie. Następnie w roku 2015 ukończyłam szkolenie w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii, z zakresu: „Makijaż permanentny brwi metodą hybrydowa-shadinng”, „Brwi włos po włosie”, „Kreski metodą cienia”, „Usta metodą lip light i artystyczne cieniowanie”.

 

 

Makijaż permanentny jest to dziedzina, która ciągle się rozwija, dlatego staram się być z nią na bieżąco. Metoda ombre wdarła się w nasze życie przebojem i zajęła w nim ważne miejsce. Obok metody włoskowej jest obecnie najbardziej popularną techniką wykonywania makijażu permanentnego.

Znajomość branży sprawiła, że zdecydowałam się na szkolenie u Pani Magdy Bogulak Long-Time-Liner, światowego lidera wśród metod makijażu permanentnego i uzyskałam „Licencję Linergistki st.1”. Później metodę ombre doskonaliłam w Medica Link Spa uzyskując certyfikat „Permanent Makeup Course Royal Ombre Eyebrows & Lips” oraz na warsztatach „Permanent Make-up Cosmetology J.O” Joanny Ogrodnik w Gdańsku. W „Hebe Day Spa” w Toruniu pod okiem Katarzyny Pawłowskiej ukończyłam kurs „Usta 3D i Brwi Powder Effect”, a u Doroty Wierzbickiej Mistrzyni Polski Artispa 2016 na indywidualnym szkoleniu otrzymałam certyfikaty z zakresu „Brwi Powder Effect”, „Kreski Dekoracyjne” i „Usta Artystyczne Cieniowanie”. W lutym 2018 uzykałam najwyższy, zaszczytny tytuł Elite Linergist firmy Long-Time-Liner.

 

W 2019 roku otrzymałam międzynarodowy certyfikat PRO ARTIST PMU WORLD.

Certyfikat Pro Artist stał się najbardziej prestiżowym i cenionym certyfikatem na świecie PMU. Obiektywnej oceny dokonują niezrzeszeni specjaliści makijażu permanentnego z całego świata.

Na całym świecie są miliony osób, które wykonują makijaż permanentny, a tylko 334 otrzymały ten zaszczytny tytuł- w tym Ja ! Jest to ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Oznacza to najwyższą światową jakość wykonywanych usług.

 

Od wielu lat zajmuję się także Kosmetyką estetyczną. Wiedzę,umiejętności oraz uprawnienia zdobyłam u dr.Leśniowskiego w Centrum Szkoleniowym Kosmetologii Medycznej w Warszawie. Wykonuję zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego - wypełnianie zmarszek oraz powiększanie ust, mezoterapię igłową, wolumetrię twarzy. Dodatkowo odbyłam szkolenie i uzyskalam certyfikat z zastosowania toksyny botulinowej.

 

Podsumowując, kosmetologia jak i makijaż permanentny to dziedziny, które stale się rozwijają. Dlatego też staram się być na bieżąco ze wszystkim trendami oraz nowościami. Wkładam w swoją pracę, która przy okazji jest moją pasją 100% siebie i ciągle dążę do perfekcji.

Uwiecznieniem mojej pracy jest zdobyty zaszczytny tytuł „Kosmetyczki Roku 2017” województwa pomorskiego w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego.

 

Serdecznie zapraszam

 

 

Kontakt

Studio kosmetyczne Allure

Aneta Jurewicz

 

ul. Gałczyńskiego 18/27

Gdańsk-Brzeźno

 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9-19

Sobota 9-14 (tylko na zapisy)

 

Istniej możliwość indywidualnego ustalenia terminu po za godzinami pracy salonu.

 

Gdańsk 

 

   

 58 555 11 04

 509 668 110

 

Certyfikaty

leftleft
Serdecznie zapraszamy

Studio Allure to miejsce stworzone z sercem  i pasją, dlatego z zaangażowaniem  podchodzimy do każdego klienta, a satysfakcja i zadowolenie naszych Gości jest dla nas priorytetem. Salon otulony zmysłową muzyką, przesiąknięty wonią olejków pomoże Ci  przejść nie tylko metamorfozę , ale z nami odzyskasz  poczucie szczęścia, relaksu i  piękna… . Do pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, a markowe kosmetyki pozwalają, aby każdy poczuł luksus i elegancję.

Aneta Jurewicz