Menu

Nici PDO - odbudowa skory

Nici PDO - odbudowa skóry

KOSMETYKA ESTETYCZNA -
NICI PDO 

______________________________

 Nici PDO - to syntetyczne monofilamentowe włókna. Ich działanie jest dwuetapowe – mechaniczne – od momentu wprowadzenia nici do tkanek stanowią one mechaniczną podporę dla wiotkich tkanek.

 

Drugim ważnych oddziaływaniem nici jest ich działanie biochemiczne – po około 3 tygodniach od aplikacji w skórze ponad nićmi obserwuje się aktywną przebudowę. Nici te stopniowo się rozpuszczając stymulują syntezę kolagenu,dzięki czemu skóra staje się gładsza, rozświetlona, zmarszczki zostają zniwelowane, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki - następuje WIDOCZNY LIFTING SKÓRY.

 

* Zaleca się wykonanie Nici PDO przed zabiegiem nici haczykowych. PDO stworzą nam "rusztowanie" przed wrpowadzeniem nici liftingujących - czyli nici haczykowych :)

 

Cena - 590zł

 

Zapraszamy  

Kontakt

Studio kosmetyczne Allure

Aneta Jurewicz

 

ul. Gałczyńskiego 18/27

Gdańsk-Brzeźno

 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9-19

Sobota 9-14 (tylko na zapisy)

 

Istniej możliwość indywidualnego ustalenia terminu po za godzinami pracy salonu.

 

Gdańsk 

 

   

 58 555 11 04

 509 668 110

 

Serdecznie zapraszamy

Studio Allure to miejsce stworzone z sercem  i pasją, dlatego z zaangażowaniem  podchodzimy do każdego klienta, a satysfakcja i zadowolenie naszych Gości jest dla nas priorytetem. Salon otulony zmysłową muzyką, przesiąknięty wonią olejków pomoże Ci  przejść nie tylko metamorfozę , ale z nami odzyskasz  poczucie szczęścia, relaksu i  piękna… . Do pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, a markowe kosmetyki pozwalają, aby każdy poczuł luksus i elegancję.

Aneta Jurewicz