Menu

Makijaz permanentny

Makijaż permanentny

Precyzyjne dobranie kształtu i barwy oraz naturalne podkreślenie kobiecości.

 

Piękny wygląd o poranku, po wyjściu z basenu, przez całą dobę, wspaniale wpływa na samopoczucie i niewątpliwie uszczęśliwia coraz bardziej aktywną, nowoczesną kobietę.

 

Pragniemy być piękne niezależnie od pory dnia i nocy, lecz nie zawsze udaje nam się w ekspresowym porannym makijażu uchwycić walory urody tak, aby cały dzień wyglądać nieskazitelnie. Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem.

 

Zabieg mikro pigmentacji wykonuje się jedną igiełką, która dociera tylko do trzeciej warstwy naskórka wprowadzając do niej delikatne, nietoksyczne i niealergizujące pigmenty pochodzenia roślinnego i mineralnego. Ze względu na to, że przez warstwę jasną naskórka nie przebiegają nerwy ani naczynia krwionośne, klientka nie odczuwa bólu, nie występuje u niej krwawienie, a ewentualne opuchnięcia czy zaczerwienienie są chwilowe. Jednakże już tego samego dnia możemy śmiało pokazać się w domu z eleganckim efektem.

 

 

W dwa dni po wykonaniu makijażu permanentnego naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Widoczne zaczerwienienie czy opuchnięcie zniknie po upływie 1-3 dni.  W 4 - 5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu rozjasni się o 30 -50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonywaniu makijażu bardzo delikatnego.

 

W około miesiąc po wykonaniu makijażu permanentnego przeprowadza się odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów - gratisowe dopełnienie. Po roku, do półtora roku po zabiegu, gdy makijaż zacznie blednąć można wykonać zabieg odświeżenia koloru, bądź jego zmiany (za około połowę ceny wyjściowej) i przedłużyć trwałość makijażu o następne 3lata.

Makijaż permanentny utrzymuje się w sposób widoczny ok 3 lat, w zależności od regeneracji naskórka i intensywności pigmentu (w tym czasie dochodzi do stopniowego, całkowitego rozjaśnienia).

 

  • Brwi

Stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę oka. Perfekcyjnie dobrany kształt brwi za pomocą makijażu Conture make - up podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włoskach, gwarantuje perfekcyjny wygląd każdego dnia.

 

  • Metoda Brwi :

wloskowa

Ombre 

Cień

Hybrydowa

 

Cena  800 zł, odświeżenie koloru po roku-50% taniej.

 

Możliwa korekta źle wykonanego makijażu permanentnego brwi - korekta kształtu, metody, koloru 800zl.

 

  • Oczy - EYE-LINES

Naturalny efekt zagęszczenia rzęs - kreski na powiece górnej i dolnej  rysowane pomiędzy rzęsami optycznie pogrubiają, podkreślając kształt oka. Dodają spojrzeniu głębię i uwodzicielskiego czaru. W końcu będziesz mogła cieszyć się makijażem naturalnie podkreślającym Twoje piękno.

 

Kreska górna : 400 zł , kreska dolna 350zł. Odswieżenie koloru po roku 50% taniej

 

  • Kreska fantazyjna - dekoracyjna

Dodatkowo pogrubiona i wydłużona kreska na górnej powiece, jest podstawą bardziej dekoracyjnego makijażu, silniej podkreśla oko.

 

Kreska górna: 600 zł.  Odświeżenie koloru po roku 50 % taniej.

 

  • Usta

Makijaż permanentny nadają idealny obrys ust likwidujemy ich asymetrię, korygując kształt, powiększając lub pomniejszając. Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Stosując makijaż permanentny możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem.

 

Usta z wypełnieniem: 800 zł. Odświeżenie koloru po roku 50% taniej.

Istnieje możliwość wykonania zabiegu zupełnie bezboleśnie w znieczuleniu stomatologicznym

 

Pracujemy na firmie Long-Time-Liner.

Zdjecia prac dostepne na naszym Facebooku.

 

 

Szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszelkie państwa pytania można uzyskać na miejscu w salonie lub pod numerem tel.  (58) 555-11-04, 509-668-110.

 

Kontakt

Studio kosmetyczne Allure

Aneta Jurewicz

 

ul. Gałczyńskiego 18/27

Gdańsk-Brzeźno

 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9-19

Sobota 9-14 (tylko na zapisy)

 

Istniej możliwość indywidualnego ustalenia terminu po za godzinami pracy salonu.

 

Gdańsk 

 

   

 58 555 11 04

 509 668 110

 

Serdecznie zapraszamy

Studio Allure to miejsce stworzone z sercem  i pasją, dlatego z zaangażowaniem  podchodzimy do każdego klienta, a satysfakcja i zadowolenie naszych Gości jest dla nas priorytetem. Salon otulony zmysłową muzyką, przesiąknięty wonią olejków pomoże Ci  przejść nie tylko metamorfozę , ale z nami odzyskasz  poczucie szczęścia, relaksu i  piękna… . Do pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, a markowe kosmetyki pozwalają, aby każdy poczuł luksus i elegancję.

Aneta Jurewicz