Gleboko rozluzniajacy masaz ciala + Rytualny masaz Gua Sha

Głęboko rozluźniający masaż ciała + Rytualny masaż Gua Sha

 PROMOCJA

GŁĘBOKO ROZLUŹNIAJĄCY MASAŻ CIAŁA
+
RYTUALNY MASAŻ GUA SHA - TWARZY :

Jadeitowe płytki do twarzy to bezdyskusyjnie najmodniejszy gadżet kosmetyczny ostatnich tygodni, a nawet miesięcy.
__________________________________
MASAŻ GUA SHA to starożytna chińska technika stosowana do uwolnienia swobodnego przepływu limfy, wzmacnienia osłabionych mięśni (efekt liftingu), a także wygładzania skóry (redukcja zmarszczek).
Gua odznacza pocieranie, a sha to nic innego, jak czerwona wysypka, czyli już sama nazwa zdradza, czego możemy się spodziewać – ta bowiem pojawia się w skutek uwalniania ciepła spowodowanego pocieraniem właśnie.
MASAŻ GUA SHA pomaga pozbyć się worków i cieni pod oczami, a także rozjaśnić zmiany w kolorycie skóry. W przebiegu masażu Gua Sha wykorzystujemy płytki z jadeitu oraz roller. Gua Sha traktowana jest jako naturalny botoks medycyny wschodu.

GUA SHA stosowana regularnie pozwala dodatkowo na dłużej zachować młodość skóry ze względu na swoje działanie ujędrniające i przeciwzmarszczkowe 

___________________________________

Masaż pozwala na odreagowanie od codziennych problemów, stresu i negatywnych myśli. Pomaga w relaksacji ciała i umysłu, uspokaja wewnętrznie. Reguluję napięcia układu nerwowego, regeneruję ciało i umysł sprawia, że komórki nerwowe odpoczywają. Poprawia świadomość prawidłowego oddychania, rozluźnia napięcia mięśniowo-powięziowe oraz ułatwia zasypianie i przynosi głęboki sen.

Czas trwania zabiegu 60 minut
CENA: 79 zł !!!

do góry

Kontakt

Studio kosmetyczne Allure

Aneta Jurewicz

 

ul. Gałczyńskiego 18/27

Gdańsk-Brzeźno

 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9-19

Sobota 9-14 (tylko na zapisy)

 

Istniej możliwość indywidualnego ustalenia terminu po za godzinami pracy salonu.

 

Gdańsk 

 

   

 58 555 11 04

 509 668 110

 

Serdecznie zapraszamy

Studio Allure to miejsce stworzone z sercem  i pasją, dlatego z  zaangażowaniem  podchodzimy do każdego klienta, a satysfakcja i zadowolenie naszych Gości jest dla nas priorytetem. Salon otulony zmysłową muzyką, przesiąknięty wonią olejków pomoże Ci  przejść nie tylko metamorfozę , ale z nami odzyskasz  poczucie szczęścia, relaksu i  piękna… . Do pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, a markowe kosmetyki pozwalają, aby każdy poczuł luksus i elegancję.

Aneta Jurewicz